Autoryzowany partner Icopal Icopal
Fastlobud
Technologia lekkich zadaszeń Fastlock®

Zadaszenia tarasów

Jedną z najchętniej wykorzystywanych usług firmy Fastlobud są efektowne i funkcjonalne zadaszenia tarasów. To unikalna forma ochrony przed deszczem i śniegiem, jak również sposób na wygospodarowanie kawałka cienia, tak potrzebnego w upalne dni. Zapewniamy, że to właśnie dzięki naszym konstrukcjom możliwe będzie nie tylko zadbanie o odpowiednią osłonę przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi, ale również o ciekawe zaaranżowanie przestrzeni na zewnątrz konkretnego budynku.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty, gdyż jest to sposób na wprowadzenie nowoczesności do Państwa domu, a jednocześnie możliwość stworzenia przestrzeni, która nawet przy opadach deszczu będzie przyjazna dla użytkowników. W przypadku pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Chętnie pomożemy przy wyborze konkretnej konstrukcji.

Do budowy zadaszeń tarasów można wykorzystać gotowe wiaty np. Icopal Carport Drewno 2.0 jeśli oczywiście wymiary typowej konstrukcji odpowiadają wymiarom tarasu.

Najczęściej jednak zadaszenia takie należy wykonać "na wymiar" konkretnego tarasu. Nasza Firma zajmuje się takimi realizacjami "od projektu do montażu".

Poniżej prezentujemy przykłady takich właśnie realizacji zadaszeń tarasów.

 

 

{Gallery dir='ztar'}