Autoryzowany partner Icopal Icopal
Fastlobud
Technologia lekkich zadaszeń Fastlock®

Wiaty samochodwe - Carport

Dostępne w tej kategorii wiaty samochodowe (carport) pozwalają na skuteczną ochronę pojazdów i urządzeń rolniczych przed działaniem deszczu, śniegu, promieni ultrafioletowych oraz innych czynników atmosferycznych, mających negatywny wpływ na karoserię. Ich atutem jest bardzo duża wytrzymałość, którą uzyskano dzięki zastosowaniu konstrukcji wykonanej z profili stalowych oraz paneli dachowych Fastlock, odpornych na czynniki zewnętrzne. Wiaty samochodowe mogą być montowane samodzielnie na prywatnych posesjach.

W naszej ofercie znajdują się rozwiązania będące połączeniem trwałości i funkcjonalności. Dzięki wykorzystaniu w produkcji wysokogatunkowych materiałów wiaty zachowują swoje walory estetyczne i parametry przez wiele lat, a duża różnorodność systemów pozwala na ich zastosowanie zarówno na terenach prywatnych, jak i publicznych.

Wiata samochodowa Icopal Carport Drewno 2.0Wiata samochodowa Icopal Carport Drewno 2.0

CENA 8 400,- zł

Icopal Carport Drewno 2.0 jest wielofunkcyjną wiatą garażową wykonaną z drewna konstrukcyjnego. Pokrycie dachu stanowi panel Fastlock. Wielofunkcyjna drewniana wiata  garażowa Icopal Carport Drewno 2.0 jest gotowym zestawem do samodzielnego montażu. Carport z drewna klejonego przeznaczony jest dla klientów indywidualnych ceniących naturalne piękno i estetykę drewna.

Wiata samochodowa Icopal Carport Drewno 4.0Wiata samochodowa Icopal Carport Drewno 4.0

CENA 8 900,- zł

Icopal Carport Drewno 4.0 wykonany jest z drewna klejonego dostępny w kolorze kasztanowym. Mocowany jest do podłoża za pomocą kotew. Carporty można łączyć ze sobą za pomocą jednego wspólnego słupa. Do tego służy zestaw powiększający Icopal Carport Drewno Plus.

Wiata samochodowa Icopal Carport Drewno PlusWiata samochodowa Icopal Carport Drewno Plus

CENA 18 350,- zł za wiatę 2-stanowiskową

Carporty można łączyć ze sobą za pomocą jednego wspólnego słupa. Do tego służy zestaw powiększający Icopal Carport Drewno Plus.

Aby uzyskać miejsca parkingowe na 2 samochody należy zastosować Icopal Carport Drewno 4.0 i Icopal Carport Drewno Plus. Jeżeli chcemy uzyskać miejsca parkingowe na 3 samochody należy zastosować Icopal Carport Drewno 4.0 i 2 zestawy powiększające Icopal Carport Drewno Plus itd.

Wiata samochodowa Icopal Carport Stal 2.0Wiata samochodowa Icopal Carport Stal 2.0

CENA 7 500,- zł

Icopal Carport Stal 2.0 jest wielofunkcyjną wiatą wykonaną z profili stalowych. Pokrycie dachu stanowi wysokiej jakości panel Fastlock.

Wielofunkcyjna wiata Icopal Carport Stal 2.0 jest gotowym zestawem do samodzielnego montażu. Carport wykonany jest z profili stalowych malowanych proszkowo na kolor szary ral 7035. Mocowany jest do podłoża i ściany za pomocą kotew.

Wiata samochodowa Icopal Carport Stal 4.0Wiata samochodowa Icopal Carport Stal 4.0

CENA 8 050,- zł

Icopal Carport Stal 4.0 jest wielofunkcyjną wiatą wykonaną z profili stalowych. Pokrycie dachu stanowi wysokiej jakości panel Fastlock.

Wielofunkcyjna wiata Icopal Carport Stal 4.0 jest gotowym zestawem do samodzielnego montażu. Carport wykonany jest z profili stalowych malowanych proszkowo na kolor szary ral 7035. Mocowany jest do podłoża i ściany za pomocą kotew.

Wiata samochodowa Icopal Carport Stal PlusWiata samochodowa Icopal Carport Stal Plus

CENA 17 000,- zł za wiatę 2-stanowiskową

Carporty można łączyć ze sobą za pomocą jednego wspólnego słupa. Do tego służy zestaw powiększający Icopal Carport Stal Plus.

Aby uzyskać miejsca parkingowe na 2 samochody należy zastosować Icopal Carport Stal 4.0 i Icopal Carport Stal Plus. Jeżeli chcemy uzyskać miejsca parkingowe na 3 samochody należy zastosować Icopal Carport Stal 4.0 i 2 zestawy powiększające Icopal Carport Stal Plus itd.