Autoryzowany partner Icopal Icopal
Fastlobud
Technologia lekkich zadaszeń Fastlock®

Wiata samochodowa Icopal Carport Drewno 2.0

Wiata samochodowa Icopal Carport Drewno 2.0

Wielofunkcyjna wiata z drewna konstrukcyjnego Icopal Carport Drewno 2.0 jest pokryta panelami Fastlock. W skład zestawu wchodzą wszystkie niezbędne elementy przeznaczone do samodzielnego montażu konstrukcji. Produkt wykonany jest z drewna klejonego. Największą popularnością cieszy się wśród klientów indywidualnych, którzy cenią sobie naturalny wygląd tego typu rozwiązań.

Poszczególne konstrukcje Icopal Carport Drewno 2.0 mogą być ze sobą łączone za pomocą wspólnego słupa. W tym celu warto zaopatrzyć się w zestaw Icopal Carport Drewno Plus. Dzięki niemu można stworzyć zadaszenie dla samochodów, motocykli, sprzętu pływającego oraz rowerów. Konstrukcja stanie się dla nich ochroną przed niesprzyjającymi zjawiskami atmosferycznymi, takimi jak deszcz, śnieg, skrajne temperatury, promienie słoneczne, czy zabrudzenia.

Atutem tego typu produktów jest niezwykle łatwa oraz szybka instalacja umożliwiająca również zmianę miejsca usytuowania wiaty. Jako pokrycie można zastosować zarówno przeźroczyste, jak i białe panele Fastlock.

Przewaga drewna klejonego nad drewnem litym: przewaga drewna klejnego
  • daje możliwość uzyskania większych przekrojów i długości
  • posiada większa stabilność i wytrzymałość
  • klejenie drewna zapobiega pęknięciom
  • jest łatwiejsze w montażu
  • nie pęcznieje i nie odkształca się
  • posiada większa ognioodporność
  • jest bardziej odporne na działanie wilgoci i agresywnego środowiska
Parametry techniczne

Wymiary Carport Drewno 2.0

Icopal Carport Drewno 2.0 wykonany jest z drewna klejonego dostępny w kolorze kasztanowym. Mocowany jest do podłoża i ściany za pomocą kotew.

Podstawowe parametry techniczne: