Autoryzowany partner Icopal Icopal
Fastlobud
Technologia lekkich zadaszeń Fastlock®

Daszek nad drzwi Fastlock 3.0

Daszek Fastlock 3.0

Jego konstrukcja składa się z wytrzymałych paneli aluminiowych, pomalowanych z wykorzystaniem metody proszkowej. Dzięki temu Daszek Fastlock®3.0 prezentuje się bardzo estetycznie i sprawia, że nie tylko wejście, ale także cały budynek prezentuje się o wiele lepiej. Materiał pokryciowy, w skład którego wchodzi pięć paneli Fastlock Uni o długości 3m, dodaje mu trwałości, pozwalającej na doskonały wygląd przez wiele lat.

Produkt bardzo dobrze sprawdza się jako element montowany powyżej drzwi wejściowych do budynku. Może być wykorzystywany zarówno w domku jednorodzinnym, bloku, przedsiębiorstwie oraz na powierzchni wielu innych obiektów. Jest to produkt, który wyróżnia się zarówno estetyką, jak i wytrzymałością oraz trwałością. Kolejną z jego zalet jest łatwość utrzymania go w czystości.

Oferowany Daszek Fastlock®3.0 jest przeznaczony do samodzielnego montażu. W skład zestawu wchodzą wszystkie niezbędne elementy, służące do jego złożenia, a także instrukcja, która umożliwi sprawny przebieg pracy.


Parametry techniczne

Parametr Wartość
Nazwa produktu Daszek Fastlock 3.0
Przeznaczenie Zadaszenie drzwi o szerokości do 1,8 m
Długość (rozpiętość) 2900 mm
Szerokość (wysięg) 1020 mm
Wysokość łuku 350 mm
Rozstaw podpór 2000 mm
Materiał konstrukcji Aluminium malowane proszkowo
Kolor konstrukcji RAL 9006
Pokrycie dachowe Panel Fastlock UNI dł. 3,0 m, 5 szt.
Kolor pokrycia przezroczysty (clear)