Autoryzowany partner Icopal Icopal
Fastlobud
Technologia lekkich zadaszeń Fastlock®

Daszek nad drzwi Fastlock 2.0

Daszek Fastlock 2.0

Daszek Fastlock® jest przystosowany do montowania powyżej typowych drzwi wejściowych do różnego typu budynków. Dzięki temu stanowi ochronę drzwi wejściowych przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi, a także zapewnia osłonę przed deszczem lub śniegiem np. osobom czekającym na wpuszczenie do wnętrza.

Jest to produkt, którego konstrukcja została wykonana z profili aluminiowych, malowanych proszkowo. Wykorzystany materiał sprawił, że produkt charakteryzuje się wysoką estetyką wykonania oraz trwałością. Jako elementy pokryciowe służą panele Fastlock Uni, których długość, wraz z zamocowaniami do konstrukcji, wynosi 2m. Jedną z zalet produktu stanowi wysoka wytrzymałość, dzięki której jest w stanie zapewnić bezpieczeństwo użytkownikom.

Jest bardzo łatwy w czyszczeniu, dlatego przy minimalnym wysiłku można sprawić, że będzie się perfekcyjnie prezentował przez wiele lat.

Daszek jest dostępny jako zestaw do samodzielnego montażu. W jego skład wchodzą wszystkie niezbędne elementy oraz instrukcja pozwalająca na samodzielne złożenie konstrukcji.

Parametry techniczne:

Parametr Wartość
Nazwa produktu Daszek Fastlock 2.0
Przeznaczenie Zadaszenie drzwi o szerokości do 1,1 m
Długość (rozpiętość) 1900 mm
Szerokość (wysięg) 820 mm
Wysokość łuku 280 mm
Rozstaw podpór 1280 mm
Materiał konstrukcji Aluminium malowane proszkowo
Kolor konstrukcji RAL 9006
Pokrycie dachowe Panel Fastlock UNI dł. 2,0 m, 4 szt.
Kolor pokrycia przezroczysty (clear)